Több évtizedes szép hagyomány városunkban, hogy karácsony előtt iskolánk diákjai meglátogatják a Kőris Otthon és az Értelmi Fogyatékosok Otthonának lakóit, ahol karácsonyi műsorral kedveskednek a bentlakóknak. Így történt ez ebben az évben is. A diákok több hete lázasan készültek, s várták az örömteli találkozást. Jó volt látni, hogy mindenki arcára sikerült mosolyt csalnunk, s az otthonok lakói hatalmas tapssal köszönték meg a szereplést.

A szereplők – valamennyi Toldis tanuló hozzájárulása eredményeként - mindenkinek személyre szóló édességcsomagot, déligyümölcsöt és saját készítésű mézeskalácsot adtak ajándékba, amit pék és cukrász diákjaink az iskola tanműhelyében sütöttek és díszítettek.

A 9.ad osztály és az irodalmi színpad műsorát Dr. Novákné Dr. Plesovszki Zsuzsanna tanárnő segítette, a karácsonyi dalokat zongorán kísérte és betanította énektanáruk, Mikó Miklósné tanárnő.

karacsony 2018

kmaszc logo Nfsz Logo logo sulinet Uj Mo Uj Szechenyi Terv Logo Kis Eu Logo pmkik logo nak logo emmi logo itm logo